1. Outlander

  Outlander

  IMDb : 7.6 5 Sezon 67 Bölüm

  Outlander dizisinde 1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır.Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander; Diana Gabaldon’ın aynı isimli çoksatan kitabından uyarlandı.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.6   576

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Bilim Kurgu & Fantezi , Gizem
  •  Orjinal Adı: Outlander
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.08.2014
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.starz.com/originals/outlander
  •  Kanal: Starz
Background
 1. II. Dünya Savaşında bir hemşire, gizemli bir İskoç simgesi tarafından 200 yıl geçmişe savrulur ve kendini iki hayat ve iki aşk arasında karar vermeye çalışırken bulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Fransız saray yaşamının entrikalarıyla baş etmeye çalışan ve tarihi değiştirebilmek için cesur bir maceraya atılan Claire ve Jamieyi yeni hazlar ve tehlikeler bekler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Birbirlerinden yüzlerce yıl ayrı olan Claire ve Jamie, hayatlarına devam etmeye çabalasalar da kaybettikleri aşklarına dair hatıralarını akıllarından çıkaramazlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Claire ve Jamie kendilerine Kuzey Carolinada yeni bir hayat kurarken Amerikan Devrimi yaklaşmakta ve Brianna ile Roger şaşırtıcı bir keşif yapmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
DiziHouse, ekibi olarak farklı sektörlerde başarılı çalışmalara imza atarak yeni bir çalışma ile sizlerleyiz. Her türden dizi bulundurmakta olan dizihouse.org yeni kurulan ve uzman kadrolarla yükselen yabancı dizi izle sitesi sizlerle.