1. Better Call Saul

  Better Call Saul

  IMDb : 8 5 Sezon 50 Bölüm

  Breaking Bad spin-off’u. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacak. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz. Projenin arkasındaki isimler ise yine Vince Gilligan ve Peter Gould.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8   648

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Suç
  •  Orjinal Adı: Better Call Saul
  •  İlk Yayın Tarihi: 08.02.2015
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.amctv.com/shows/better-call-saul
  •  Kanal: AMC
Background
 1. Jimmy McGill, hile hurdayla ayın sonunu zor getiren ufak çaplı bir avukattı. Kendi kaderini değiştirme çabası ve Saul Goodmanın öyküsü, işte tam da burada kesişiyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Jimmy McGill, hayata yeni bir bakışla ve hem kariyerini hem de ilişkilerini bilinmeyen bölgelere taşıyacak büyüyen arzularla geri dönüyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Jimmy, avukatlık kariyerini sürdürmek için hiç olmadığı kadar cüretkâr yöntemlere başvururken Mike, gizemli yeni bir şahsiyetin yörüngesine girer.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Şoke edici bir kayıpla başa çıkmaya çalışan Jimmy, yaptığı bir dizi şaibeli planın ardından suç dünyasının derinliklerine çekilir ve Saul Goodman olmaya yaklaşır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
DiziHouse, ekibi olarak farklı sektörlerde başarılı çalışmalara imza atarak yeni bir çalışma ile sizlerleyiz. Her türden dizi bulundurmakta olan dizihouse.org yeni kurulan ve uzman kadrolarla yükselen yabancı dizi izle sitesi sizlerle.