1. Homeland 8. Sezon  -  12. Bölüm

  Homeland 8. Sezon 12. Bölüm

  Prisoners of War 720P Türkçe Altyazı

  8.6
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    26.04.2020   2.003

 1. Homeland

  Homeland

  IMDb : 7.4 8 Sezon97 Bölüm

      7.4   699

  Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathison’un hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brody’nin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna ve Amerika topraklarında gerçekleştirilecek bir El-Kaide komplosuyla bağlantılı olduğuna inanmaktadır...CIA ajanı Carrie Mathisonın Iraktaki ABD tehditleri üzerine alışılmışın dışındaki araştırması diplomatik bir soruna yol açar. Bunun üzerine Ajan Mathison, sahadan alınarak masa başı bir göreve atanır. Ancak soruşturması kesilmeden önce, Iraklı bir kaynağından Amerikalı bir esirin taraf değiştirdiğini öğrenir.8 yıldır kayıp olan ve öldüğü düşünülen Çavuş Nicholas Brody, Afganistanda yapılan özel bir operasyonda bir hücrede kilitli olarak bulunur ve kurtarılır. Çavuş Brodynin dönüşünü, aldığı istihbarat ile ilişkilendiren Ajan Mathison, bu durumdan endişelenmeye başlar.CIA, Brodynin bir kahraman olduğunu düşünürken Ajan Mathison duruma şüpheyle yaklaşmaktadır. Ancak Brodynin taraf değiştirmiş bir terörist olarak ABD için tehdit olduğunu ispat etmesi hiç de kolay olmayacaktır.Bu sırada Brody, evinde bir kahraman olarak karşılarnır; ancak esir olduğu yıllar boyunca yaşadıklarının onu ne kadar olumsuz etkilediği de açıkça görülmektedir. Fiziksel olarak yaralanmış, psikolojik olarak yıpranmıştır. Artık eşi ve çocukları için adeta bir yabancıdır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Homeland
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.10.2011
  •  Bölüm Süresi: 55 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.sho.com/sho/homeland/home
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ünal atalay Nisan 22, 2020 20:48:34

  Harika bu diziyi 1 sezondan 8 sezona kadar her insanın detaylı izlemesi ve anlaması gerekir

 2. avatar
    Yerim ozdogan Nisan 28, 2020 07:27:45
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Neden hemme çeviri olmuyor bu dizi bence çok önemli bir dizi

 3. avatar
    sese Nisan 28, 2020 12:27:25

  çevrilmemiş ki bu bölüm türkçeye . dizi bitti biz hala altyazı bekliyoruz .

 4. avatar
    Atoker Mayıs 8, 2020 21:00:59
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Başkanın uçağının düşme raporlarında tarih 2020 olarak görünüyordu. Dizinin sonunda 2 yıl geçiyor ve 2022 de s400 lerin Türkiyeye satılmasından bahsediyor ki burada tarih hatası yapılmış. Ama yine de güzel finaldi. Bitmeyebilir daha 2 sezon devam edebilirdi. Nasıl olsa malzeme çok 🙂 Bitmesine üzüldüm

DiziHouse, ekibi olarak farklı sektörlerde başarılı çalışmalara imza atarak yeni bir çalışma ile sizlerleyiz. Her türden dizi bulundurmakta olan dizihouse.org yeni kurulan ve uzman kadrolarla yükselen yabancı dizi izle sitesi sizlerle.