1. Ezel 1. Sezon 15. Bölüm 1. Sezon  -  15. Bölüm

  Ezel 1. Sezon 15. Bölüm

  Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    25.01.2010   80

  Serdar ve Ali'nin takibi tehlikeli yerlere gitmektedir. İyice köşeye sıkışan Ezel, karşı atağa geçer ve Serdar'ın peşine düşer. Şimdi iki adam da birbirinin geçmişini araştırmaktadır. Ezel, Serdar'ı araştırırken öyle bir koz bulur ki, bu kozu ele geçirirse, kaderi değişecek ve oyunun tek galibi o olacaktır. Ama Ali de aynı kozun peşindedir. Ezel, öğrendiği gerçekleri Eyşan'ın yüzüne vurur. Sonra hızla harekete geçer. Çünkü Serdar, Ezel hakkındaki gerçeği öğrenmek üzeredir. Aynı anda Ali o koza Ezel'den daha yakın olmaya başlar. Üstelik bu kez Ramiz de Ezel'in yanında değildir. Çünkü ilk kez o da köşeye sıkışmış durumdadır.
 1. Ezel

  Ezel

  IMDb : 8.7 1 Sezon71 Bölüm

      8.7   292

  Ömer, babasının atölyesinde çalışarak sade bir hayat içerisinde yaşamını sürdüren bir gençtir. Askerlik dönüşü sevgilisi Eyşan ile evlenmeyi planlamaktadır. Fakat kendisini bir anda cinayetten hapiste bulunca hayatı allak bullak olur. Hapisteyken tanıştığı Ramiz Dayı, ikinci babası olur. Ömer kimliğini saklayarak, bir dizi estetik operasyon sonrası Ezele dönüşür. Hapishaneden çıktıktan sonra kendisine oyun oynandığına inanarak intikam için Eyşanın, en iyi arkadaşı Cengizin ve abisi bildiği Ali’nin peşine düşer... Aşk, güç, para, mafya entrikaları hayatlarının bir parçasına dönüşürken, her biri intikamdan beslenir...
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Ezel
  •  İlk Yayın Tarihi: 28.09.2009
  •  Bölüm Süresi: 120 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.ezel.tv/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
DiziHouse, ekibi olarak farklı sektörlerde başarılı çalışmalara imza atarak yeni bir çalışma ile sizlerleyiz. Her türden dizi bulundurmakta olan dizihouse.org yeni kurulan ve uzman kadrolarla yükselen yabancı dizi izle sitesi sizlerle.