1. Ezel 1. Sezon 12. Bölüm 1. Sezon  -  12. Bölüm

  Ezel 1. Sezon 12. Bölüm

  Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    28.12.2009   150

  Ezel'in planında sıra, Cengiz ve Eyşan'ı beş parasız bırakmaya gelmiştir. Ellerinde avuçlarında ne varsa alacak; Cengiz'i yalvartacaktır. Alacakları arasında, Eyşan'ın gururu da vardır. Kurduğu oyun, onu öyle öfkelendirir ki, Eyşan geri alamayacağı bir adım atar. Ali kasedi öğrenir. Yapması gerekeni yapıp, buralardan gitmeye karar verir. Herkes son kozunu oynar; ama zaman geçtikçe, Ezel'in sabrı da tahammülü de azalır. Etrafındakileri uzaklaştırır; bunun neye mal olduğunu öğrendiğindeyse, artık çok geçtir... Çünkü günün sonunda, tehlike aynı anda, birçok koldan gelir.
 1. Ezel

  Ezel

  IMDb : 8.7 1 Sezon71 Bölüm

      8.7   337

  Ömer, babasının atölyesinde çalışarak sade bir hayat içerisinde yaşamını sürdüren bir gençtir. Askerlik dönüşü sevgilisi Eyşan ile evlenmeyi planlamaktadır. Fakat kendisini bir anda cinayetten hapiste bulunca hayatı allak bullak olur. Hapisteyken tanıştığı Ramiz Dayı, ikinci babası olur. Ömer kimliğini saklayarak, bir dizi estetik operasyon sonrası Ezele dönüşür. Hapishaneden çıktıktan sonra kendisine oyun oynandığına inanarak intikam için Eyşanın, en iyi arkadaşı Cengizin ve abisi bildiği Ali’nin peşine düşer... Aşk, güç, para, mafya entrikaları hayatlarının bir parçasına dönüşürken, her biri intikamdan beslenir...
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Ezel
  •  İlk Yayın Tarihi: 28.09.2009
  •  Bölüm Süresi: 120 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.ezel.tv/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
DiziHouse, ekibi olarak farklı sektörlerde başarılı çalışmalara imza atarak yeni bir çalışma ile sizlerleyiz. Her türden dizi bulundurmakta olan dizihouse.org yeni kurulan ve uzman kadrolarla yükselen yabancı dizi izle sitesi sizlerle.